onas@0,5x

Kinomotiv to kolektyw  zajmujący się produkcją filmową założony przez Michała Bączyńskiego, Piotra Gołdycha i Ewelinę Marcinkowską-Maniak. Mamy na koncie wiele realizacji: m.in. teledysków, reklam, filmów korporacyjnych, reportaży, a także transmisji live.
Mieszkamy i tworzymy w Szczecinie, angażując lokalny przemysł kreatywny.

Współpracowaliśmy z instytucjami takimi jak:

Philips, HBO, PISF, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Papaya Films/Mc Donalds, Maspex/Lubella, Red Bull, Asfalt Records, Dobrze Wiesz, Def Jam, Prosto Label, Akademia Sztuki w Szczecinie, Global Wind Service, Teatr Współczesny.

Michał Bączyński

Jestem operatorem i reżyserem zdjęć. Współtworzę kolektyw kinomotiv zajmując się przy tym stroną kreatywno- koncepcyjną. W swojej pracy stawiam na intuicyjność, kolor i energię każdego obrazka. Brałem udział w wystawach artystycznych i pokazach filmowych m.in. w Szczecinie i Berlinie. W swojej karierze realizowałem projekty na wielu płaszczyznach poprzez scenariusz, reżyserie, zdjęcia i montaż  w etiudach operatorskich, filmach reklamowych, dokumentalnych i teledyskach dla wielu Artystów z Polski i zagranicy. Ukończyłem Akademię Sztuki w Szczecinie na kierunku Nowe Media. 

ewelina marcinkowska-maniak

Jestem Kierownikiem Produkcji, Project Managerem, Kierownikiem Planu, a czasem nawet Nianią. Planuję budżety, zarządzam zespołem, pracuję z reżyserami, działem kreacji, post produkcji, Artystami oraz inwestorami. Zajmuję się także działaniami PR i komunikacją. Pozwala mi to patrzeć szerzej na produkcję, również pod kątem wizerunkowym i promocyjnym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z ludźmi, umiem odnaleźć się w każdej sytuacji. 

piotr gołdych

Operator kamery,  reyser zdjęć, dźwiękowiec – to ja. Współtworzę wszystkie produkcje Kinomotiv. Jestem uniwersalny i doświadczony w każdych warunkach – w pustynnym upale i podczas zamieci śnieżnej. Zawsze traktuję swoją pracę kreatywnie i z należytym dla honorowego kodeksu operatorskiego szacunkiem. Lubię uporządkowane kadry, dużą wagę przykładam do oświetlenia i kompozycji. Zajmuje się również muzyką, komponuje na potrzeby reklamy, gram na kilku instrumentach a z zamiłowania i wykształcenia jestem realizatorem dźwięku.

kolektyw:

Adam Barwiński

REŻYSER

Reżyser, dziennikarz telewizyjny, artysta wizualny. Absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie. Zdobywca nagrody „Lotos” (2019), nagrody publiczności za film „Happy Olo” na Millennium Docs Against Gravity Film Festival , Stypendysta Fundacji Roberta Boscha. Zdobywca Grand Prix za najlepszy reportaż telewizyjny za film „Król Edward”.  Specjalizuję się w narracji audiowizualnej. Przekraczam granice oraz łączę film dokumentalny z multimediami. Tworzę historie w formie reportaży, filmów eksperymentalnych, teledysków i instalacji. 

Kuba Litke

scenarzysta

Scenarzysta z wieloletnim doświadczeniem copywriterskim. Jestem autorem scenariuszy do niezależnych filmów fabularnych, seriali telewizyjnych, teledysków i reklam. Swój warsztat szlifowałem również podczas pracy w zdalnych writer’s roomach i na warsztatach prowadzonych przez czołowych polskich scenarzystów – Wiktora Piątkowskiego (współtwórcy „Watahy”) i Joanny Pawluśkiewicz („Pakt”).

 

Pushka Studio

MOTION DESIGN

Specjalizujemy się w: motion design 2D i 3D, video mappingu 3D, instalacjach multimedialnych oraz identyfikacji wizualnej. Finaliści Polish Design Awards 2018. Współpracujemy z Instytucjami Kultury i Sztuki, jak również działamy przy międzynarodowych projektach oraz festiwalach. Nie boimy się wyzwań i skomplikowanych realizacji.

 

 

Adam Zieliński

EJZIMIR

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Błażej grabka

ŚWIATŁO

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Aaron Slevin

SEO

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.