RÓŻANEK - CARNEGIE HALL

28 lutego do sieci trafił nowy singiel szczecińskiego duetu Łona i Webber – „Stop, Nadiu”. Utwór wraz z teledyskiem zapowiada nowy album „Śpiewnik Domowy”, którego premiera odbędzie się 17 kwietnia 2020. Raper Łona i producent Webber znani są bardzo dobrze słuchaczom polskiej sceny rapowej. Po prawie czterech latach od premiery swojego ostatniego wydawnictwa – „Nawiasem Mówiąc”, wracają z epką, na której zaprezentują siedem nowych nagrań i jeden remiks.

Według ich własnych zapowiedzi, ma być to najbardziej przemyślana płyta, jaką dotąd wypuścili w eter. Znajdziemy na niej akcenty z różnych zakątków świata, które symbolizować będą czynniki wpływające na skład tożsamości jednostki. Wszystko to oplatać będą kameralne opowieści wynikające z obserwacji własnego podwórka.

Płyta zostanie oddana słuchaczom w dwóch wersjach: podstawowa od kwietnia trafi na półki sklepów muzycznych, natomiast dwupłytową edycję specjalną, można będzie nabyć przez stronę internetowy muzyków. Ta druga wzbogacona będzie m.in. o nagrania instrumentalne, płócienną okładkę, a nawet zapis nutowy – jak na prawdziwy śpiewnik przystało.